Harmonogram zajęć z projektu
Zajęcia z projektu PSP2 Kalety ul. Orzeszkowej 10
„Kształtujemy wiedzę i umiejętności uczniów w gminie Kalety”
Lp. |
Nazwa zajęć |
Termin zajęć |
Nr sali |
Prowadzący zajęcia |
1 |
Zajęcia rozwijające |
Piątek 07.55 – 08.40 |
Sala językowa |
Estera Sornat-Frei |
2 |
Zajęcia rozwijające |
Piątek 13.30 – 14.15 |
Sala językowa |
Estera Sornat-Frei |
3 |
Zajęcia rozwijające |
Piątek 07.00 – 07.45 Piątek 14.25 – 15.10 |
Sala językowa |
Estera Sornat-Frei |
4 |
Zajęcia rozwijające |
Wtorek 14.25 – 15.10 |
Sala językowa |
Estera Sornat-Frei |
5 |
Zajęcia rozwijające |
Środa 12.35 – 13.20 |
Sala językowa |
Estera Sornat-Frei |
6 |
Zajęcia rozwijające |
Środa 15.15 – 16.50 |
Sala językowa |
Estera Sornat-Frei |
7 |
Zajęcia rozwijające |
Środa 13.30 – 14.15 |
Sala językowa |
Estera Sornat-Frei |
8 |
Zajęcia rozwijające |
Środa 07.00 – 07.45 |
Sala językowa |
Estera Sornat-Frei |
9 |
Zajęcia rozwijające |
Wtorek 07.00 – 07.45 |
Sala językowa |
Estera Sornat-Frei |
10 |
Zajęcia rozwijające |
Środa 14.25 – 15.10 |
Sala językowa |
Estera Sornat-Frei |
11 |
Zajęcia rozwijające |
Środa 07.00 – 07.45 |
Sala nr 2 |
Katarzyna Mryka |
12 |
Zajęcia rozwijające |
Wtorek 07.00 – 07.45 |
Sala nr 12 |
Katarzyna Mryka |
13 |
Zajęcia rozwijające |
Piątek 07.00 – 07.45 |
Sala nr 12 |
Katarzyna Mryka |
14 |
Zajęcia rozwijające |
Poniedziałek 07.00 – 07.45 |
Sala językowa |
Katarzyna Mryka |
15 |
Zajęcia rozwijające |
Czwartek 07.00 – 07.45 |
Sala językowa |
Katarzyna Mryka |
16 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze |
Środa 14.25 – 15.10 |
Sala nr 3 |
Mirosława Potempa |
17 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze |
Poniedziałek 12.35 – 13.20 |
Sala nr 4 |
Bożena Dziuk |
18 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze |
Czwartek 12.35 – 13.20 |
Sala nr 2 |
Bożena Musik |
19 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze |
Poniedziałek 07.00 – 07.45 |
Sala nr 20 |
Katarzyna Skop |
20 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze |
Piątek 07.55 – 08.40 |
Sala nr 21 |
Katarzyna Skop |
21 |
Zajęcia rozwijające z matematyki Gr 1 |
Wtorek 13.30 – 14.15 |
Sala nr 3 |
Mirosława Potempa |
22 |
Zajęcia rozwijające z matematyki Gr 2 |
Czwartek 12.35 – 13.20 |
Sala nr 4 |
Bożena Dziuk |
23 |
Zajęcia rozwijające z matematyki Gr 3 |
Czwartek 11.35 – 12.00 |
Sala nr 2 |
Bożena Musik |
24 |
Zajęcia rozwijające z matematyki Gr 4 |
Czwartek 12.35 – 13.20 |
Sala nr 12 |
Teresa Kotarska |
25 |
Zajęcia rozwijające z matematyki Gr 5 |
Poniedziałek 13.30 – 14.15 |
Sala nr 12 |
Katarzyna Skop |
26 |
Zajęcia rozwijające z informatyki Gr 1 |
Środa 13.30 – 14.15 |
Sala komputerowa |
Mirosława Potempa |
27 |
Zajęcia rozwijające z informatyki Gr 2 |
Środa 07.55 – 08.40 |
Sala komputerowa |
Teresa Kotarska |
28 |
Zajęcia rozwijające z informatyki Gr 3 |
Wtorek 07.00 – 07.45 |
Sala komputerowa |
Bożena Musik |
29 |
Zajęcia rozwijające z informatyki Gr 4 |
Poniedziałek 07.55 – 08.40 |
Sala komputerowa |
Dorota Grosiak |
30 |
Zajęcia rozwijające z informatyki Gr 5 |
Środa 07.00 – 07.45 |
Sala komputerowa |
Donata Kot |
31 |
Zajęcia rozwijające z informatyki Gr 6 |
Środa 08.50 – 09.35 |
Sala komputerowa |
Dorota Grosiak |
32 |
Zajęcia z doradztwa zawodowego Gr 1 |
Środa 13.30 – 14.15 |
Sala nr 21 |
Blandyna Kubiak |
33 |
Zajęcia z doradztwa zawodowego Gr 2 |
Środa 14.25 – 15.10 |
Sala nr 18 |
Blandyna Kubiak |
34 |
Geografia metodą eksperymentu Gr 1 |
Poniedziałek 07.00 – 07.45 |
Sala nr 18 |
Beata Skibicka |
35 |
Geografia metodą eksperymentu Gr 2 |
Piątek 07.00 – 07.45 |
Sala nr 21 |
Beata Skibicka |
36 |
Matematyka metodą eksperymentu |
Poniedziałek 07.55 – 08.40 |
Sala nr 12 |
Katarzyna Skop |
37 |
Przyroda metodą eksperymentu Gr 1 |
Czwartek 07.00 – 07.45 |
Sala nr 3 |
Mirosława Potempa |
38 |
Przyroda metodą eksperymentu Gr 2 |
Czwartek 07.55 – 08.40 |
Sala nr 4 |
Bożena Dziuk |
39 |
Przyroda metodą eksperymentu Gr 3 |
Czwartek 13.30 – 14.15 |
Sala nr 2 |
Bożena Musik |
40 |
Chemia metodą eksperymentu |
Środa 07.00 – 07.45 |
Sala nr 18A |
Gabriela Świerc |
41 |
Fizyka metodą eksperymentu |
Środa 07.55 – 08.30 |
Sala nr 18 |
Gabriela Świerc |
42 |
Biologia metodą eksperymentu Gr 1 |
Środa 13.30 – 14.15 |
Sala nr 9 |
Iwona Nowak-Magiera |
43 |
Biologia metodą eksperymentu Gr 2 |
Piątek 07.55 – 08.40 |
Sala nr 9 |
Iwona Nowak-Magiera |
44 |
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Gr 1 |
Piątek 13.30 – 14.15 |
Sala nr 2 |
Bożena Dziuk |
45 |
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Gr 2 |
Poniedziałek 13.30 – 14.15 |
Sala nr 20 |
Bożena Dziuk |
46 |
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Gr 3 |
Środa 14.25 – 15.10 |
Sala nr 20 |
Bożena Dziuk |
47 |
Zajęcia logopedyczne Gr 1 |
Wtorek 07.55 – 08.40 |
Sala nr 3 |
Jarosław Krus |
48 |
Zajęcia logopedyczne Gr 2 |
Wtorek 13.30 – 14.15 |
Sala nr 2 |
Jarosław Krus |
49 |
Zajęcia logopedyczne Gr 3 |
Czwartek 12.35 – 13.20 |
Sala nr 6 |
Jarosław Krus |
50 |
Zajęcia logopedyczne Gr 4 |
Czwartek 11.35 – 12.20 |
Sala nr 6 |
Jarosław Krus |