Zespół Placówek Oświatowych w Kaletach-Miotku

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Zespół Placówek Oświatowych w Kaletach-Miotku

Telefon zaufania


 

Sukcesy taneczne naszych uczniów

W kat. do lat 14 XX Ogólnopolskiego Konkursu Rock'n'Rolla o Puchar Burmistrza Miasta KALETY 2023 III miejsce zdobyła para grupy ROCK TIME KALETY Sonia Kulawik i Maksymilian Solecki.
Nagroda publiczności oraz nagroda za najpiękniejszy strój przypadła Karolinie Gałuszka i Filipowi Piekarczykowi z grupy ROCK TIME Kalety.
GRATULUJEMY!


 

Obchody Święta Niepodległości w przedszkolu

ZDJĘCIA

HYMN


 

Spotkanie z Policjantem

ZDJĘCIA


 

Święto dyni

ZDJĘCIA


 

Sukcesy sportowe naszych uczniów

Hubertowi Nowakowi gratulujemy zdobycia pierwszego miejsca w Biegu Katorżnika pod patronatem Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Na dystansie 2km osiągnął czas 13 minut 52 sekundy, a bieg odbył się w lesie w Kokotku charakteryzującym się bardzo trudnymi warunkami: błoto, bagno, woda, las i przeszkody.

Alanowi Kąkolowi gratulujemy sukcesów w piłce nożnej.

Alicji i Arturowi Smyczek trofeów zdobytych w judo.


 

Pasowanie na ucznia

17 października 2023r. był wyjątkowym dniem dla pierwszoklasistów, którzy złożyli ślubowanie i zostali oficjalnie przyjęci do grona społeczności uczniowskiej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Juliusza Ligonia w Kaletach Miotku.


 

Święto Drzewa

Wyniki konkursu plastycznego „ Co drzewo chce mi powiedzieć”

Wyniki konkursu dla klas 1-3:

FORMA PŁASKA

I miejsce – Franciszek Misiuda kl. I

II miejsce – Alicja Smyczek kl. III

III miejsce – Lena Pasieka kl. II, Nadia Rupik kl. II

Wyróżnienia:

Amelia Segiet – kl. I, Paulina Segiet – kl. I, Zofia Flakus – kl. I, Szymon Kowalczyk – kl. I

Zuzanna Smyczek – kl. II, Dawid Pasek – kl. II, Wojciech Bien – kl. II

Magdalena Pach – kl. III, Zofia Dymarek – kl. III, Aleks Kraśniuk – kl. III

FORMA PRZESTRZENNA

I miejsce – Glib Padalko – kl. II

II miejsce – Zofia Miś – kl. I

III miejsce – Julia Kubik – kl. II

Wyróżnienia:

Filip Stępień – kl. III, Iga Gorol – kl. I, Piotr Michalak – kl. I, Marcin Kąkol – kl. I, Mikołaj Kowalczyk – kl. I

Nagrody pocieszenia za udział:

Wiktoria Słodczyk – kl. I, Przemysław Pawełczyk – kl. I,

Michalina Korzec – kl. II, Artur Smyczek – kl. II, Fabian Popierz – kl. II,

Jagoda Janczyk – kl. III, Oliwia Mirowska – kl. III, Michał Ganczar – kl. III, Eryk Fialkowski – kl. III, Dawid Liota – kl. III, Paweł Bazan – kl. III, Aleksander Flakus – kl. III

Wyniki konkursu dla klas 4-8:

ŁAŃCUCHY POKARMOWE

Wyróżnienia:

Barbara Korzec – kl. IV i Szymon Staniszewski – kl. IV

MODELE 3D

I miejsce - Karolina Kot kl VII

II miejsce - Filip Szczęsny kl. V

III miejsce - Ewa Stańczewska kl. VII

FILM lub ANIMACJA

I miejsce - Zuzanna Liota kl. VII

II miejsce - Filip Swoboda i Piotr Harwig kl. VI


ZDJĘCIA

PREZENTACJA

ANIMACJA

FILM


 

Dzień Drzewa w przedszkolu

ZDJĘCIA


 

Owocowe smakołyki

ZDJĘCIA


 

Gratulacje dla Mikołaja z klasy 1

Mikołaj brał udział w Turnieju Finał Ligi Karate Kontaktowego w Chrząstowicach i jego klub zdobył w Kumite oraz w Kata:

2× złoto, 3 x srebro, 4 × Brąz, a w klasyfikacji Generalnej dodatkowo 1× złoto i 2 × srebro.

01.10.2023 w Turnieju Mini Challenger Liga Karate Kontaktowego również w Chrząstowicach koło Opola Mikołaj zajął 3 miejsce w konkurencji Kumite

 

Więcej zdjęć



 

Dzień Chłopaka w przedszkolu

ZDJĘCIA


 

Kolejny sukces Julii


 

Spotkanie z Panią Jesienią

ZDJĘCIA


 

Gratulacje dla Zuzanny


 

Gratulacje dla Hany

 

 

Dzień przedszkolaka

ZDJĘCIA


 

Talenciaki wystartowały

W nagrodę za szybką rejestrację nasza szkoła otrzymała zestaw artykułów plastycznych.

 

Sukces Julii


 

Międzynarodowy Dzień Kropki

ZDJĘCIA


 

Sukces Oskara


 


Strona 3 z 33

Szukaj

Logowanie

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 

Statystyki

Użytkowników : 19
Artykułów : 749
Odsłon : 253997

Legitymacje

Konto do wpłat za zagubione legitymacje oraz opłat za przedszkole

31 1020 2368 0000 2302 0595 9632

PKO BP SA Oddział 1 w Tarnowskich Górach



Start